.

Firma Profili

.

ERBİL DÖKÜM ; Bahçe mobilyaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ürün Halkamızın İçinde;


Açık alan Metal çöp kovaları, dışı ahşap açık alan çöp kovaları, döküm ayaklı banklar, metal ayaklı banklar, ahşap kamelyalar, döküm yol babaları, döküm çeşmeler ile diğer şehir mobilyaları yer almaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Vizyon;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak